Linie lotnicze

Linie Lotnicze obsługujące pasażerów na lotnisku w Gdańsku Rębiechowie:
Z gdańskiego lotniska korzystają zarówno regularni jak i sezonowi, w tym również czarterowi, przewoźnicy. Największym użytkownikiem lotniska w Rębiechowie jest tania linia lotnicza Wizz Air (trzydzieści obsługiwanych kierunków). Z portu lotniczego w Gdańsku korzystają:

Enter Air, Finnair/Nordic Regional Airlines, PLL LOT, Lufthansa Regional/Lufthansa CityLine, Norwegian, Ryanair, Scandinavian Airlines, Small Planet Airlines, SmartWings/Travel Service Airlines, Sprint Air, Wizz Air.

Loty krajowe z Gdańska obsługują: PLL LOT latający z lotniska w Rębiechowie do Krakowa i Warszawy; Sprint Air obsługujący połączenie z Gdańska do Radomia i tania linia lotnicza Ryanair latająca na trasie: Gdańsk – Kraków i Gdańsk – Warszawa Modlin.

Tanie bilety lotnicze na loty z Gdańska (i nie tylko) mogą Państwo zakupić na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarka lotów w bardzo łatwy sposób pomoże Państwu znaleźć najkorzystniejszy lot i dalej krok po kroku poprowadzi przez rezerwację biletu. Płatności za bilety dokonują Państwo przelewem bądź kartą kredytową. Jeżeli transakcja zostanie zrealizowana bilet znajdzie się na poczcie elektronicznej.
Innym sposobem na rezerwację tanich biletów lotniczych jest nasza infolinia. Wystarczy zadzwonić i powiedzieć skąd dokąd ma odbyć się lot, a my zarezerwujemy dla Państwa najtańszy bilet lotniczy na tej trasie. Zapraszamy.

Najwięcej pasażerów korzysta z lotów do Wielkiej Brytanii (Anglii), następnie do Niemiec, Norwegii i Szwecji.
Najpopularniejsze kierunki lotów z Gdańska to tanie loty do: Londynu, Warszawy, Oslo, Monachium, Sztokholmu, Frankfurtu, Kopenhagi, Dortmundu, Bergen i Malmo.